Profesionální vizážistka & Vlasová stylistka Michaela Lejčková


„Krása je moc, úsměv její meč“
Louis Schmidt

Jmenuji se Michaela Lejčková a jsem maminkou 2 synů a šťastnou manželkou. Působím jako profesionální vizážistka, hair finish stylistka, poradkyně v oblasti pleti a kosmetiky vč. barvového poradenství na profesionální úrovni převážně v Ústí nad Labem. Nebráním se po domluvě přijet i na jiná místa v ČR.

Ceník a nabídka služeb

Profesionální make-up a vlasový styling je můj sen

Jako mladou slečnu mě moc bavilo zkoušet mamince líčidla a pozorovat, jak se změní její tvář a vzhled. Zkoušela jsem to znova a znova. Ráda jsem zaplétala různé copánky a vytvářela cokoliv, co mě zrovna napadlo.

A tak jsem si řekla, že si splním letitý sen a posunu se na profesionální úroveň v líčení a vlasové kosmetice. Začala jsem s vizážistikou, lepením řas, profi maskarou a led systémem na gelové nehty.

Své dovednosti jsem stále rozšiřovala dál a dál o další a pilně trénovala až  jsemv roce 2019 získala nejvyšší možné vzdělání v oboru make-upu v ČR – Osvědčení o profesní kvalifikaci v oboru.

Míša certifikáty

Reference a doporučení

Nechte se ode mne hýčkat a zkrášlit

Nabízím denní líčení, svatební líčení, fotomake-up, líčení očních linek, obočí a hair finish styling. Ráda vám poskytnu také poukazy na mé služby, kterými můžete potěšit své blízké či známé.

Spolupracuji s profesionálním fotografem Ondrou Budkou (ondrabudka.cz).

Značky kosmetiky, kterou používám k líčení a stylingu: Mac pro, Make up Forever, Huda, Stage, Sleek, Label. M, Loreal Professionel, Matrix, Black.

Fotografie: profesionální makeup a kosmetika

Rezervace online
„Pojďme spolu najít cestu ke kráse a spokojenosti.“
Michaela Lejčková
Vizážistka & Vlasová stylistka